0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR HARİCİ VERİLER İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    05.12 18:00 Southport
    • 1-1
    • Alfreton
    • 0-1
    05.12 00:00 Sportivo Estudiantes
    • 1-0
    • Club Sportivo
    • 0-0
    05.12 00:30 Olmedo
    • 0-0
    • Tecnico U.
    • 0-0
    05.12 00:00 UD Guia
    • 1-1
    • Arucas
    • 0-0
    05.12 00:00 Villa Santa Brigida
    • 0-1
    • Las Palmas C
    • 0-0
    05.12 00:00 Tauro
    • 1-0
    • San Francisco
    • 0-0
    05.12 00:00 Dep. Tachira
    • 1-1
    • Aragua
    • 1-1
    05.12 00:00 Hermanos Colmenares
    • 1-0
    • Llaneros
    • 1-0
    05.12 00:00 Universidad Central
    • 0-0
    • Urena
    • 0-0
    05.12 16:00 Gor Mahia (Ken)
    • 3-1
    • APR (Rwa)
    • 1-0
    05.12 16:00 Nkana (Zam)
    • 0-0
    • Bantu (Les)
    • 0-0
    05.12 16:00 Platinum (Zim)
    • 2-0
    • Costa do Sol (
    • 0-0
    05.12 17:00 Mogadishu City (Som)
    • 0-2
    • SONIDEP (Nig)
    • 0-0
    05.12 17:00 Sfaxien (Tun)
    • 3-1
    • Mlandege (Zan)
    • 0-0
    05.12 17:00 Simba (Tan)
    • 0-0
    • Plateau (Nga)
    • 0-0
    05.12 17:30 Bouenguidi (Gab)
    • 2-0
    • Forest Rangers
    • 0-0
    05.12 19:00 Petro (Ang)
    • 2-2
    • Akonangui (Gnq
    • 1-0
    05.12 16:00 NAPSA Stars (Zam)
    • 4-1
    • Ngazi Sport (C
    • 2-1
    05.12 16:30 Bloem Celtic (Rsa)
    • 0-2
    • Maniema (Drc)
    • 0-1
    05.12 17:30 US Gendarmerie (Nig)
    • 1-1
    • Yeelen (Mli)
    • 1-1
    05.12 18:00 Kano (Nga)
    • 0-0
    • Jaraaf (Sen)
    • 0-0
    05.12 19:00 KVZ (Zan)
    • 0-3
    • Alamal Atbara
    • 0-2
    05.12 21:00 Salitas (Bfa)
    • 2-1
    • Ashanti Gold (
    • 2-1
    05.12 17:30 Bielefeld
    • 2-1
    • Mainz
    • 2-0
    05.12 17:30 FC Koln
    • 2-2
    • Wolfsburg
    • 2-1
    05.12 17:30 Frankfurt
    • 1-1
    • Dortmund
    • 1-0
    05.12 17:30 Freiburg
    • 2-2
    • Monchengladbac
    • 1-1
    05.12 20:30 Bayern
    • 3-3
    • RB Leipzig
    • 2-2
    05.12 15:00 Braunschweig
    • 2-1
    • St. Pauli
    • 0-1
    05.12 15:00 Furth
    • 0-1
    • Heidenheim
    • 0-0
    05.12 15:00 Hamburger SV
    • 0-1
    • Hannover
    • 0-1
    05.12 15:00 Osnabruck
    • 1-2
    • Karlsruher
    • 1-0
    05.12 16:00 Dresden
    • 0-0
    • Uerdingen
    • 0-0
    05.12 16:00 Ingolstadt
    • 1-1
    • Lubeck
    • 0-0
    05.12 16:00 Kaiserslautern
    • 2-2
    • Duisburg
    • 0-1
    05.12 16:00 Mannheim
    • 4-1
    • Saarbrucken
    • 1-1
    05.12 16:00 Turkgucu Munchen
    • ERT.
    • Unterhaching
    • -
    05.12 16:00 Viktoria Koln
    • 2-1
    • Munich 1860
    • 1-1
    05.12 16:00 Ahlen
    • 1-1
    • Bergisch Gladb
    • 1-0
    05.12 16:00 Bonner
    • 3-3
    • Wuppertaler
    • 2-0
    05.12 16:00 Dortmund II
    • 5-1
    • Straelen
    • 1-0
    05.12 16:00 Lippstadt
    • 1-0
    • Rodinghausen
    • 0-0
    05.12 16:00 Munster
    • 1-2
    • Monchengladbac
    • 1-2
    05.12 16:00 RW Essen
    • 3-1
    • Koln II
    • 2-0
    05.12 16:00 Wiedenbruck
    • 0-1
    • Aachen
    • 0-0
    05.12 16:00 Weinberg K
    • 1-9
    • Freiburg K
    • 1-2
    05.12 01:20 Central Cordoba
    • 0-2
    • Colon
    • 0-1
    05.12 03:30 Banfield
    • 1-1
    • Rosario
    • 1-1
    05.12 23:10 Arsenal Sarandi
    • 1-0
    • Racing Club
    • 1-0
    05.12 23:10 Union Santa Fe
    • 3-5
    • Atl. Tucuman
    • 1-2
    05.12 01:00 Instituto
    • 0-1
    • Almagro
    • 0-1
    05.12 23:10 All Boys
    • 1-0
    • Santamarina
    • 0-0
    05.12 23:10 Nueva Chicago
    • 2-5
    • Alvarado
    • 0-3
    05.12 23:10 Quilmes
    • 3-2
    • Gimnasia Jujuy
    • 0-0
    06.12 00:00 San Martin S.J.
    • 0-0
    • Barracas Centr
    • 0-0
    05.12 23:10 CA Estudiantes
    • 2-2
    • Estudiantes Ri
    • 1-2
    05.12 23:10 Gimnasia Mendoza
    • 2-3
    • Sarmiento Juni
    • 1-0
    05.12 23:10 Villa Dalmine
    • 1-1
    • Dep. Riestra
    • 0-1
    05.12 23:00 Boca Unidos
    • 0-1
    • Sportivo Belgr
    • 0-0
    05.12 01:30 Sarmiento Resistencia
    • 1-0
    • Central Norte
    • 0-0
    05.12 02:30 Sportivo Las Parejas
    • 1-1
    • Def. Pronuncia
    • 0-1
    05.12 03:00 Villa Mitre
    • 1-1
    • Juventud Unida
    • 1-0
    05.12 23:10 San Miguel
    • 0-0
    • Talleres (R.E)
    • 0-0
    05.12 03:10 Almirante Brown
    • 0-0
    • Tristan Suarez
    • 0-0
    05.12 23:10 Comunicaciones
    • 1-3
    • Justo Jose de
    • 1-2
    05.12 23:10 Argentino de Merlo
    • 1-1
    • Real Pilar
    • 0-0
    05.12 23:10 Canuelas
    • 1-2
    • Deportivo Merl
    • 0-0
    05.12 23:10 Deportivo Muniz
    • 0-1
    • Argentino de R
    • 0-1
    05.12 23:10 Def. de Cambaceres
    • 0-1
    • Atlas
    • 0-0
    05.12 23:10 Sportivo Barracas
    • 0-1
    • Claypole
    • 0-1
    05.12 15:45 Skenderbeu
    • 1-1
    • Laci
    • 0-0
    05.12 15:45 Vllaznia
    • 1-0
    • Bylis
    • 0-0
    05.12 18:45 Kukesi
    • 1-0
    • Apolonia Fier
    • 0-0
    05.12 18:45 Teuta
    • 1-1
    • Kastrioti
    • 0-0
    05.12 15:30 Cerrik
    • 0-0
    • Egnatia Rrogoz
    • 0-0
    05.12 15:30 Din. Tirana
    • 3-0
    • Vora
    • 2-0
    05.12 15:30 Erzeni
    • 0-1
    • Partizani II
    • 0-1
    05.12 15:30 Flamurtari
    • 3-0
    • Tomori Berat
    • 1-0
    05.12 15:30 Korabi Peshkopi
    • 2-0
    • Beselidhja Lez
    • 1-0
    05.12 15:30 Oriku
    • 1-0
    • Koplik
    • 1-0
    05.12 15:30 Pogradeci
    • 5-0
    • Elbasani
    • 2-0
    05.12 14:00 Kafa
    • 0-3
    • SKCHF Sevastop
    • 0-3
    05.12 14:00 Kyzyltash
    • 1-5
    • Krymteplytsia
    • 1-3
    05.12 14:00 TSK Simferopol
    • 2-0
    • Ocean Kerch
    • 0-0
    05.12 14:00 Yevpatoriya
    • 1-2
    • Gvardeyets
    • 0-2
    05.12 19:00 Admira
    • 1-0
    • Salzburg
    • 0-0
    05.12 19:00 Altach
    • 0-4
    • St. Polten
    • 0-1
    05.12 19:00 Austria Vienna
    • 0-4
    • Sturm Graz
    • 0-1
    05.12 16:30 Dornbirn
    • 0-0
    • Austria II
    • 0-0
    05.12 15:35 Khorfakkan
    • 0-2
    • Al Sharjah
    • 0-2
    05.12 15:45 Al-Ain
    • 0-1
    • Ajman
    • 0-1
    05.12 18:45 Al Fujairah
    • 0-1
    • Al Wasl
    • 0-0
    05.12 18:45 Al-Wahda
    • 0-0
    • Al Nasr
    • 0-0
    05.12 18:15 Waasland-Beveren
    • 2-0
    • Mouscron
    • 0-0
    05.12 20:30 Leuven
    • 2-1
    • Cercle Brugge
    • 1-0
    05.12 22:45 Club Brugge
    • 1-0
    • St. Truiden
    • 0-0
    05.12 22:45 St. Gilloise
    • 5-0
    • Lierse K.
    • 2-0
    05.12 21:30 Dessel
    • İPT.
    • KSV Roeselare
    • -
    05.12 22:00 PHC Zebras
    • 3-1
    • North Village
    • -
    05.12 13:00 Molodechno
    • 0-4
    • Chimik Svetlog
    • 0-2
    05.12 18:45 BATE
    • 4-2
    • Dynamo Brest
    • 2-1
    05.12 03:00 Guabira
    • 1-3
    • J. Wilstermann
    • 1-1
    05.12 17:00 Radnik Bijeljina
    • 2-1
    • Tuzla City
    • 1-1
    05.12 19:00 Velez Mostar
    • 2-0
    • Olimpik Saraje
    • 1-0
    05.12 23:00 Botafogo RJ
    • 0-1
    • Flamengo
    • 0-0
    05.12 23:00 Santos
    • 2-2
    • Palmeiras
    • 1-0
    05.12 01:15 Vitoria
    • 2-3
    • Confianca
    • 1-1
    05.12 03:30 Ponte Preta
    • 2-1
    • Parana
    • 1-1
    05.12 22:00 Juventude
    • 1-1
    • Chapecoense-SC
    • 0-0
    05.12 23:00 Botafogo PB
    • 1-1
    • Treze
    • 0-1
    05.12 23:00 Imperatriz
    • 1-2
    • Manaus
    • 1-0
    05.12 23:00 Remo
    • 0-0
    • Paysandu
    • 0-0
    05.12 23:00 Santa Cruz
    • 3-3
    • Ferroviario
    • 0-0
    05.12 23:00 Vila Nova
    • 1-0
    • Jacuipense
    • 0-0
    05.12 21:00 Alagoinhas
    • 1-1
    • Goiania
    • 0-0
    05.12 21:00 Floresta EC
    • 2-1
    • Itabaiana
    • 2-0
    05.12 21:30 SE Juventude
    • 1-1
    • Bragantino
    • 1-1
    05.12 22:00 Cascavel
    • 1-0
    • Novorizontino
    • 0-0
    05.12 22:00 Marcilio Dias
    • 0-0
    • Ferroviaria
    • 0-0
    05.12 22:00 SER Caxias
    • 1-0
    • Mirassol
    • 1-0
    05.12 21:00 Duque De Caxias
    • 1-0
    • Nova Iguacu
    • 0-0
    05.12 21:00 Sampaio Correa FE
    • 0-0
    • Marica
    • 0-0
    05.12 23:00 Real Ariquemes
    • 0-1
    • Porto Velho
    • 0-1
    05.12 22:00 Aguia Negra
    • 3-0
    • Maracaju
    • -
    05.12 23:00 Comercial
    • 0-0
    • Piracicaba
    • 0-0
    05.12 21:00 Avai U23
    • 1-1
    • Gremio U23
    • 0-1
    05.12 21:00 Ceara U23
    • 1-0
    • Vila Nova U23
    • 0-0
    05.12 21:00 Corinthians U23
    • 1-0
    • Bragantino U23
    • 1-0
    05.12 21:00 Fluminense U23
    • 0-1
    • Juventude U23
    • 0-0
    05.12 15:15 CSKA 1948 Sofia
    • 1-0
    • Beroe
    • 0-0
    05.12 17:30 Levski
    • 1-2
    • Arda
    • 0-1
    05.12 13:00 Sozopol
    • 2-0
    • Lok. Sofia
    • 2-0
    05.12 15:00 Hebar
    • 0-0
    • Litex Lovech
    • 0-0
    05.12 15:00 Svoge
    • 3-0
    • Lok. Gorna
    • 1-0
    05.12 15:00 Yantra Gabrovo
    • 2-1
    • Dobrudzha
    • 1-1
    05.12 15:00 Nadezhda Dobroslavci
    • ERT.
    • Belasitsa
    • -
    05.12 18:30 ASEC Koudougou
    • 1-0
    • Kozaf
    • 1-0
    05.12 18:30 Royal
    • 1-1
    • USFA
    • 0-0
    05.12 20:45 ASFA Yennega
    • ERT.
    • Rahimo
    • -
    05.12 18:00 Boca Juniors
    • 0-3
    • Mons Calpe
    • -
    05.12 20:30 College 1975 FC
    • 1-5
    • Glacis United
    • 0-2
    05.12 16:00 Biskra
    • 0-0
    • Hussein Dey
    • 0-0
    05.12 16:00 Saoura
    • 2-2
    • USM Alger
    • 1-0
    05.12 17:00 Setif
    • 1-1
    • Relizane
    • 0-1
    05.12 18:00 Chlef
    • 1-0
    • Tlemcen
    • 1-0
    05.12 20:00 Belouizdad
    • ERT.
    • Skikda
    • -
    05.12 20:00 MC Alger
    • ERT.
    • Medea
    • -
    05.12 12:00 Biskra U21
    • 2-0
    • Hussein Dey U2
    • 0-0
    05.12 12:00 Chlef U21
    • 1-2
    • Tlemcen U21
    • 1-1
    05.12 12:00 Saoura U21
    • 3-2
    • USM Alger U21
    • -
    05.12 12:00 Setif U21
    • 2-1
    • RC Relizane U2
    • -
    05.12 16:00 Bohemians 1905
    • 1-1
    • Pardubice
    • 1-0
    05.12 16:00 Opava
    • 1-2
    • Ostrava
    • 0-0
    05.12 18:00 Sigma Olomouc
    • 1-1
    • Pribram
    • 1-0
    05.12 20:30 Plzen
    • 0-1
    • Karvina
    • 0-1
    05.12 13:00 Usti n. L.
    • 0-0
    • Lisen
    • 0-0
    05.12 15:30 Chrudim
    • 1-0
    • Vlasim
    • 1-0
    05.12 15:30 Hradec Kralove
    • 0-0
    • Varnsdorf
    • 0-0
    05.12 15:30 Prostejov
    • 2-2
    • Trinec
    • 1-1
    05.12 15:30 Vysehrad
    • 2-1
    • Blansko
    • 0-1
    05.12 15:30 Zizkov
    • 1-1
    • Jihlava
    • 0-0
    05.12 10:00 Beijing Technology
    • 1-2
    • Wuhan Three To
    • 1-1
    05.12 10:00 Zibo Cuju
    • 2-0
    • Nanjing Fengfa
    • 1-0
    05.12 14:35 Jiangsu Suning
    • 1-1
    • Tianjin Teda
    • 0-0
    05.12 18:00 Vejle
    • 0-2
    • Midtjylland
    • 0-1
    05.12 16:00 F. Amager
    • 1-1
    • Viborg
    • 0-0
    05.12 03:00 Dep. Cuenca
    • 1-0
    • Mushuc Runa
    • 0-0
    05.12 23:15 Orense
    • 1-1
    • Delfin
    • 0-0
    05.12 13:00 Van
    • 0-1
    • Noah
    • 0-1
    05.12 13:00 Alashkert 2
    • 2-3
    • Lernayin Artsa
    • 1-2
    05.12 13:00 Ararat 2
    • 1-4
    • West Armenia
    • 0-1
    05.12 13:00 Pyunik 2
    • 0-2
    • Noravank
    • 0-1
    05.12 14:00 Parnu
    • 5-1
    • Tabasalu
    • 3-1
    05.12 19:00 Vikingur
    • 0-2
    • HB Torshavn
    • 0-1
    05.12 17:30 Renaissance Zemamra
    • 0-2
    • Berkane
    • 0-2
    05.12 19:30 Rapide Oued Zem
    • 1-1
    • Mouloudia Oujd
    • 0-1
    05.12 21:30 Safi
    • 4-3
    • Difaa El Jadid
    • 4-1
    05.12 17:00 Chabab Atlas Khenifra
    • 0-0
    • Marrakech
    • 0-0
    05.12 17:00 Salmi
    • 1-1
    • Stade Marocain
    • -
    05.12 19:00 Rennes
    • 0-2
    • Lens
    • 0-1
    05.12 23:00 Montpellier
    • 1-3
    • PSG
    • 1-1
    05.12 17:00 Troyes
    • 2-1
    • Paris FC
    • 2-0
    05.12 21:00 Auxerre
    • 6-0
    • Niort
    • 2-0
    05.12 21:00 Caen
    • 1-1
    • Grenoble
    • 0-1
    05.12 21:00 Chambly
    • 1-2
    • Valenciennes
    • 1-0
    05.12 21:00 Clermont
    • 3-0
    • Pau FC
    • 1-0
    05.12 21:00 Dunkerque
    • 2-0
    • Chateauroux
    • 1-0
    05.12 21:00 Rodez
    • 1-2
    • Amiens
    • 1-0
    05.12 21:00 Sochaux
    • 1-1
    • Nancy
    • 0-0
    05.12 21:00 Toulouse
    • 2-2
    • Guingamp
    • 0-0
    05.12 16:30 Bordeaux K
    • 2-1
    • Soyaux K
    • 0-1
    05.12 16:30 Dijon K
    • 0-0
    • Reims K
    • 0-0
    05.12 16:30 Guingamp K
    • 0-1
    • Fleury 91 K
    • 0-1
    05.12 16:30 Le Havre K
    • 1-3
    • Lyon K
    • 1-3
    05.12 16:30 Montpellier K
    • 3-1
    • Issy K
    • 0-0
    05.12 17:15 Penybont
    • 6-0
    • Caernarfon
    • 2-0
    05.12 17:30 Barry
    • 6-3
    • Flint
    • 3-1
    05.12 17:30 Cardiff Metropolitan
    • 1-1
    • Bala Town
    • 0-0
    05.12 17:30 Haverfordwest
    • 1-1
    • Druids
    • 0-0
    05.12 18:00 Berekum Chelsea
    • 1-0
    • Liberty
    • 1-0
    05.12 18:00 Dreams
    • 0-0
    • Legon Cities
    • 0-0
    05.12 18:00 Eleven Wonders
    • 0-1
    • WAFA
    • 0-1
    05.12 20:00 Malacateco
    • 2-0
    • Sacachispas
    • 1-0
    05.12 16:30 Cape Town City
    • 2-2
    • Orlando
    • 2-1
    05.12 16:30 Golden Arrows
    • 1-1
    • Swallows
    • 1-1
    05.12 19:00 Tshakhuma
    • 1-1
    • Amazulu
    • 0-1
    05.12 21:15 Maritzburg Utd
    • 1-1
    • Mamelodi
    • 0-1
    05.12 16:30 Cape Umoya United
    • 2-1
    • Steenberg Unit
    • 0-0
    05.12 16:30 Pretoria U.
    • 1-0
    • Bizana Pondo C
    • 0-0
    05.12 16:30 TS Sporting
    • 1-1
    • JDR Stars
    • 1-1
    05.12 16:30 Uthongathi
    • 1-1
    • Cape Town All
    • 0-0
    05.12 12:00 Chippa United U23
    • 3-1
    • Black Leopards
    • 2-1
    05.12 14:00 Supersport U23
    • 1-1
    • Orlando U23
    • 1-1
    05.12 17:00 AEL Limassol
    • 5-0
    • Achnas
    • 4-0
    05.12 19:30 AEK Larnaca
    • 4-0
    • Ol. Nicosia
    • 2-0
    05.12 08:00 Gimhae
    • 1-1
    • Gyeongju KHNP
    • 1-0
    05.12 13:00 Din. Tbilisi
    • 1-0
    • Samtredia
    • 1-0
    05.12 13:00 Torpedo Kutaisi
    • 1-2
    • Dinamo Batumi
    • 1-2
    05.12 17:00 Osijek
    • 1-0
    • Varazdin
    • 0-0
    05.12 15:30 Croatia Zmijavci
    • 2-1
    • Orijent
    • 1-1
    05.12 15:30 Dragovoljac
    • 1-0
    • Dubrava
    • 0-0
    05.12 15:30 Junak Sinj
    • 0-2
    • Rudes
    • 0-2
    05.12 15:30 Kustosija
    • 0-0
    • Bijelo Brdo
    • 0-0
    05.12 15:30 Opatija
    • 2-1
    • Din. Zagreb 2
    • 0-1
    05.12 17:00 North East Utd
    • 2-0
    • East Bengal
    • 1-0
    05.12 18:30 Waalwijk
    • 3-2
    • Venlo
    • 1-1
    05.12 20:45 Sittard
    • 3-2
    • Willem II
    • 3-0
    05.12 22:00 Ajax
    • 1-2
    • Twente
    • 0-1
    05.12 23:00 Zwolle
    • 2-1
    • Vitesse
    • 0-1
    05.12 16:00 Jong AZ
    • 0-1
    • FC Oss
    • 0-1
    05.12 18:30 Jong PSV
    • 1-1
    • Roda
    • 1-1
    06.12 00:00 Marathon
    • 4-0
    • Honduras Progr
    • 2-0
    06.12 00:00 Real de Minas
    • 2-1
    • Real Sociedad
    • 1-1
    05.12 15:30 Burnley
    • 1-1
    • Everton
    • 1-1
    05.12 18:00 Manchester City
    • 2-0
    • Fulham
    • 2-0
    05.12 20:30 West Ham
    • 1-3
    • Manchester Utd
    • 1-0
    05.12 23:00 Chelsea
    • 3-1
    • Leeds
    • 1-1
    05.12 15:30 Reading
    • 2-0
    • Nottingham
    • 1-0
    05.12 18:00 Brentford
    • 2-2
    • Blackburn
    • 1-1
    05.12 18:00 Bristol City
    • 0-1
    • Birmingham
    • 0-0
    05.12 18:00 Coventry
    • 3-1
    • Rotherham
    • 2-0
    05.12 18:00 Huddersfield
    • 2-0
    • QPR
    • 2-0
    05.12 18:00 Millwall
    • 0-1
    • Derby
    • 0-0
    05.12 18:00 Norwich
    • 2-1
    • Sheffield Wed
    • 0-0
    05.12 18:00 Preston
    • 2-2
    • Wycombe
    • 1-0
    05.12 18:00 Stoke
    • 1-0
    • Middlesbrough
    • 1-0
    05.12 18:00 Swansea
    • 2-0
    • Luton
    • 1-0
    05.12 18:00 Watford
    • 0-1
    • Cardiff
    • 0-1
    05.12 16:00 Gillingham FC
    • 2-0
    • Swindon
    • 1-0
    05.12 18:00 Accrington
    • 2-1
    • Milton Keynes
    • 1-0
    05.12 18:00 Burton
    • 1-1
    • Crewe
    • 0-0
    05.12 18:00 Fleetwood
    • 0-1
    • Blackpool
    • 0-1
    05.12 18:00 Northampton
    • 0-2
    • Doncaster
    • 0-1
    05.12 18:00 Oxford Utd
    • 1-1
    • Hull
    • 1-0
    05.12 18:00 Plymouth
    • 1-2
    • Ipswich
    • 1-0
    05.12 18:00 Portsmouth
    • 2-0
    • Peterborough
    • 0-0
    05.12 18:00 Rochdale
    • 0-2
    • Lincoln
    • 0-1
    05.12 18:00 Shrewsbury
    • 1-1
    • Charlton
    • 0-0
    05.12 18:00 Sunderland
    • 0-1
    • Wigan
    • 0-1
    05.12 18:00 Wimbledon
    • 2-4
    • Bristol Rovers
    • 2-3
    05.12 16:00 Scunthorpe
    • 2-0
    • Leyton Orient
    • 1-0
    05.12 18:00 Barrow
    • 0-1
    • Salford
    • 0-0
    05.12 18:00 Bolton
    • 3-6
    • Port Vale
    • 1-3
    05.12 18:00 Bradford City
    • 0-1
    • Carlisle
    • 0-0
    05.12 18:00 Cambridge Utd
    • 1-2
    • Oldham
    • 0-0
    05.12 18:00 Cheltenham
    • 5-3
    • Exeter
    • 3-1
    05.12 18:00 Harrogate
    • 0-1
    • Forest Green
    • 0-0
    05.12 18:00 Mansfield
    • 3-3
    • Crawley
    • 1-0
    05.12 18:00 Newport
    • 2-1
    • Morecambe
    • 1-1
    05.12 18:00 Stevenage
    • 0-0
    • Southend
    • 0-0
    05.12 18:00 Tranmere
    • 1-3
    • Walsall
    • 1-1
    05.12 20:30 Colchester
    • 2-1
    • Grimsby
    • 1-1
    05.12 18:00 Aldershot
    • 2-1
    • Dagenham & Red
    • 2-0
    05.12 18:00 Altrincham
    • ERT.
    • King’s Lynn
    • -
    05.12 18:00 Barnet
    • 0-0
    • Wealdstone
    • 0-0
    05.12 18:00 Bromley
    • 0-2
    • Stockport
    • 0-1
    05.12 18:00 Eastleigh
    • 0-1
    • Maidenhead
    • 0-0
    05.12 18:00 Hartlepool
    • 1-2
    • Boreham Wood
    • 1-1
    05.12 18:00 Notts County
    • 1-0
    • Woking
    • 0-0
    05.12 18:00 Sutton
    • 4-1
    • Solihull Moors
    • 2-0
    05.12 18:00 Torquay
    • 3-1
    • Wrexham
    • 2-1
    05.12 20:20 Weymouth
    • 1-5
    • Halifax
    • 0-2
    05.12 18:00 Boston Utd
    • 0-2
    • Chorley
    • 0-2
    05.12 18:00 Darlington
    • ERT.
    • Hereford
    • -
    05.12 18:00 Farsley
    • 2-0
    • Telford
    • 1-0
    05.12 18:00 Guiseley
    • 1-3
    • Brackley Town
    • 0-0
    05.12 18:00 Kettering
    • 2-1
    • Blyth
    • 2-0
    05.12 18:00 Leamington
    • 1-1
    • Gateshead
    • 0-1
    05.12 18:00 Spennymoor
    • 3-1
    • Curzon Ashton
    • 1-0
    05.12 18:00 York
    • 2-1
    • Chester
    • 1-0
    05.12 18:00 Braintree
    • ERT.
    • Oxford City
    • -
    05.12 18:00 Chippenham
    • 2-2
    • Slough
    • 0-0
    05.12 18:00 Dorking
    • 1-2
    • Bath
    • 0-1
    05.12 18:00 Eastbourne Boro
    • 3-1
    • Dartford
    • 1-0
    05.12 18:00 Hampton & Richmond
    • 0-2
    • St. Albans
    • 0-1
    05.12 18:00 Havant & W
    • 3-1
    • Chelmsford
    • 1-0
    05.12 18:00 Hungerford
    • 0-3
    • Dulwich Hamlet
    • 0-1
    05.12 18:00 Hyde
    • ERT.
    • Radcliffe
    • -
    05.12 18:00 AFC Rushden & Diamonds
    • ERT.
    • Kings Langley
    • -
    05.12 18:00 Alvechurch
    • ERT.
    • Lowestoft
    • -
    05.12 18:00 St. Ives
    • ERT.
    • Nuneaton
    • -
    05.12 18:00 Merthyr Town
    • İPT.
    • Hendon
    • -
    05.12 18:00 Evesham
    • 1-1
    • Bideford
    • 0-0
    05.12 18:00 Moneyfields
    • 1-5
    • Truro
    • 1-1
    05.12 18:00 Poole
    • ERT.
    • Willand
    • -
    05.12 18:00 Swindon S
    • 3-2
    • Dorchester
    • 1-0
    05.12 14:00 Crystal Palace U18
    • 1-5
    • Tottenham U18
    • 1-2
    05.12 14:00 Reading U18
    • 5-2
    • Norwich U18
    • 3-1
    05.12 14:30 Arsenal U18
    • 2-1
    • Leicester U18
    • 1-0
    05.12 14:30 Manchester Utd U18
    • 4-3
    • Liverpool U18
    • 2-0
    05.12 15:00 Everton U18
    • 2-3
    • Wolverhampton
    • 1-0
    05.12 15:30 Aston Villa K
    • 0-2
    • Manchester Utd
    • 0-1
    05.12 13:45 Arman Gohar
    • 0-0
    • Baderan Tehran
    • 0-0
    05.12 13:45 Astara
    • 0-1
    • Mes Kerman
    • 0-0
    05.12 13:45 Fajr Sepasi
    • 1-0
    • Navad Urmia
    • 0-0
    05.12 13:45 Rayka Babol
    • 0-1
    • Malavan
    • 0-0
    05.12 14:00 Gol Reyhan Alborz
    • 0-1
    • Pars Janoobi J
    • 0-1
    05.12 14:00 Havadar SC
    • 2-0
    • Qashqai Shiraz
    • 1-0
    05.12 14:30 Esteghlal Khuzestan
    • 0-0
    • Chooka Talesh
    • 0-0
    05.12 14:30 Kheybar Khorramabad
    • 0-1
    • Esteghlal Mola
    • 0-0
    05.12 14:30 Shahin Bushehr
    • 2-0
    • Khooshe Talaee
    • 0-0
    05.12 16:00 Cork City K
    • 2-1
    • Galway WFC K
    • 2-0
    05.12 16:00 Wexford K
    • 1-2
    • Peamount K
    • 0-0
    05.12 18:00 Hamilton
    • 1-0
    • Kilmarnock
    • 0-0
    05.12 18:00 Livingston
    • 2-0
    • Dundee Utd
    • 0-0
    05.12 18:00 Motherwell
    • 0-3
    • Hibernian
    • 0-0
    05.12 18:00 St. Mirren
    • 1-1
    • Aberdeen
    • 1-1
    05.12 18:00 Alloa
    • 0-2
    • Ayr
    • 0-1
    05.12 18:00 Dundee FC
    • 1-0
    • Arbroath
    • 1-0
    05.12 18:00 Morton
    • 0-2
    • Hearts
    • 0-1
    05.12 18:00 Raith
    • 2-2
    • Dunfermline
    • 1-0
    05.12 18:00 Cove Rangers
    • 1-2
    • Montrose
    • 1-0
    05.12 18:00 East Fife
    • 2-0
    • Airdrieonians
    • 1-0
    05.12 18:00 Falkirk
    • 2-1
    • Peterhead
    • 2-0
    05.12 18:00 Partick Thistle
    • 0-0
    • Dumbarton
    • 0-0
    05.12 18:00 Cowdenbeath
    • 0-3
    • Queen's Park
    • 0-1
    05.12 18:00 Edinburgh City
    • 5-2
    • Albion Rovers
    • 4-1
    05.12 18:00 Elgin
    • 1-0
    • Annan
    • 0-0
    05.12 18:00 Stenhousemuir
    • 2-1
    • Brechin
    • 2-0
    05.12 18:00 Stranraer
    • 2-2
    • Stirling
    • 1-2
    05.12 18:00 Berwick
    • 0-4
    • Kelty Hearts
    • -
    05.12 18:00 Dalbeattie Star
    • 1-3
    • Bonnyrigg Rose
    • -
    05.12 18:00 East Kilbride
    • 2-0
    • Civil Service
    • -
    05.12 18:00 Edinburgh University
    • ERT.
    • Vale Of Leithe
    • -
    05.12 18:00 Gretna 2008
    • ERT.
    • Bo'ness United
    • -
    05.12 18:00 Stirling University
    • 2-0
    • Gala Fairydean
    • -
    05.12 18:00 Brora Rangers
    • 5-1
    • Wick Academy
    • -
    05.12 18:00 Buckie Thistle
    • ERT.
    • Inverurie Loco
    • -
    05.12 18:00 Clachnacuddin
    • ERT.
    • Turriff Utd
    • -
    05.12 18:00 Formartine Utd
    • ERT.
    • Lossiemouth
    • -
    05.12 18:00 Fraserburgh
    • ERT.
    • Fort William
    • -
    05.12 18:00 Huntly
    • 1-1
    • Deveronvale
    • -
    05.12 18:00 Strathspey Thistle
    • ERT.
    • Rothes
    • -
    05.12 16:00 Levante
    • 3-0
    • Getafe
    • 2-0
    05.12 18:15 Sevilla
    • 0-1
    • Real Madrid
    • 0-0
    05.12 20:30 Atl. Madrid
    • 2-0
    • Valladolid
    • 0-0
    05.12 23:00 Cadiz
    • 2-1
    • Barcelona
    • 1-0
    05.12 16:00 Vallecano
    • 2-1
    • Logrones
    • 2-1
    05.12 18:00 Ponferradina
    • 0-0
    • Las Palmas
    • 0-0
    05.12 20:15 Mirandes
    • 0-0
    • Lugo
    • 0-0
    05.12 22:30 Malaga
    • 1-2
    • Cartagena
    • 1-1
    05.12 14:00 Gijon B
    • 0-1
    • R. Oviedo B
    • 0-0
    05.12 19:00 Covadonga
    • 2-1
    • Marino de Luan
    • 0-1
    05.12 19:00 Pontevedra
    • 1-1
    • La Coruna
    • 0-0
    05.12 20:00 Burgos CF
    • 1-0
    • Numancia
    • 0-0
    05.12 17:45 R. Union
    • 1-1
    • Arenas Club
    • 0-0
    05.12 19:00 Mutilvera
    • 0-0
    • Haro Deportivo
    • 0-0
    05.12 20:30 Laredo
    • 2-2
    • Ath. Bilbao B
    • 1-2
    05.12 18:15 Atzeneta
    • 1-1
    • La Nucia
    • 1-0
    05.12 18:30 Valencia B
    • 5-0
    • Levante B
    • 3-0
    05.12 19:00 Espanyol B
    • 1-0
    • Cornella
    • 0-0
    05.12 14:00 Huelva
    • 6-0
    • CD Marino
    • 4-0
    05.12 20:00 San Fernando
    • 2-1
    • Linense
    • 1-1
    05.12 20:00 Villarrubia
    • 2-0
    • Socuellamos
    • 1-0
    05.12 21:00 Real Madrid B
    • 2-2
    • Internacional
    • 2-1
    05.12 18:30 Arenteiro
    • 4-2
    • Barco
    • -
    05.12 18:30 Dep. Fabril
    • 1-4
    • Polvorin
    • -
    05.12 18:30 Fisterra
    • 2-0
    • Pontes
    • -
    05.12 18:30 Rapido de Bouzas
    • 0-2
    • Arosa SC
    • -
    05.12 18:30 Viveiro
    • 2-0
    • Racing Club Vi
    • -
    05.12 18:45 Atios
    • 2-2
    • Estradense
    • -
    05.12 19:00 Agrupacion Estudiantil
    • 1-3
    • Bergantinos
    • 0-1
    05.12 19:00 CD Choco
    • 0-0
    • Alondras
    • 0-0
    05.12 19:00 Ourense CF
    • 3-1
    • UD Ourense
    • 0-0
    05.12 19:00 Ribadumia
    • 1-0
    • Pontellas
    • -
    05.12 19:00 Somozas
    • 2-2
    • Arzua
    • 1-1
    05.12 20:00 Paiosaco
    • 0-2
    • Silva SD
    • -
    05.12 17:30 Union Club Ceares
    • 2-1
    • Vallobin
    • -
    05.12 17:45 Aviles Stadium
    • 0-2
    • Llanera
    • -
    05.12 17:45 Club Siero
    • 0-0
    • Condal
    • -
    05.12 17:45 EI San Martin
    • 3-2
    • Real Titanico
    • -
    05.12 17:45 Llanes
    • 1-1
    • Tuilla
    • -
    05.12 17:45 Mosconia
    • 0-4
    • Caudal Deporti
    • -
    05.12 17:45 Real Aviles
    • 2-0
    • Lenense
    • -
    05.12 17:45 SD Navarro CF
    • ERT.
    • Gijon Industri
    • -
    05.12 17:45 Valdesoto
    • 0-2
    • L'Entregu
    • -
    05.12 14:30 Racing Santander B
    • 2-1
    • Siete Villas
    • 0-1
    05.12 17:30 Torina
    • 4-1
    • Barreda Balomp
    • -
    05.12 17:30 UC Cartes
    • 1-4
    • Castro
    • -
    05.12 17:30 UD Samano
    • 2-0
    • Bezana
    • -
    05.12 18:30 Selaya
    • 2-5
    • Tropezon
    • -
    05.12 19:00 CD Barquereno
    • 0-1
    • Cayon
    • -
    05.12 19:00 Revilla
    • 1-5
    • Atletico Alber
    • -
    05.12 19:00 Textil Escudo
    • 3-0
    • Rinconeda Pola
    • 1-0
    05.12 19:00 Vimenor
    • 1-0
    • Guarnizo
    • 1-0
    05.12 18:30 Aurrera Ondarroa
    • 1-1
    • Tolosa FC
    • -
    05.12 18:30 Lagun Onak
    • 1-1
    • Durango
    • -
    05.12 18:30 Santurtzi
    • 2-2
    • Sodupe
    • -
    05.12 18:30 Urgatzi
    • 3-1
    • Santuxu
    • -
    05.12 19:00 Balmaseda
    • 2-4
    • Real Sociedad
    • 1-2
    05.12 19:00 Beasain
    • 0-1
    • Gernika
    • 0-1
    05.12 20:00 Urduliz
    • 2-2
    • Ariznabarra
    • -
    05.12 21:30 SD Deusto
    • 2-1
    • Sestao
    • -
    05.12 19:00 Vilafranca
    • 2-0
    • Terrassa
    • 1-0
    05.12 20:00 Santfeliuenc
    • 2-0
    • Igualada
    • 2-0
    05.12 18:00 Paterna
    • 1-1
    • Benicarlo
    • -
    05.12 18:00 Villarreal C
    • 1-1
    • Recambios Colo
    • -
    05.12 19:00 Saguntino
    • 3-2
    • Vilamarxant
    • -
    05.12 20:00 Acero
    • 0-3
    • Torrent
    • 0-0
    05.12 20:00 Beniganim
    • 0-4
    • Eldense
    • -
    05.12 20:00 Crevillente
    • 1-1
    • CF Intercity
    • 0-1
    05.12 20:00 Roda
    • 1-1
    • Alzira
    • 1-0
    05.12 17:30 Real Burgos CF
    • 1-1
    • Burgos Promesa
    • 1-0
    05.12 17:45 Numancia B
    • 0-3
    • G. Segoviana
    • -
    05.12 17:45 Salamanca B
    • 0-1
    • Leonesa B
    • -
    05.12 18:00 Atl. Tordesillas
    • 1-2
    • Santa Marta To
    • -
    05.12 18:00 Cebrerena
    • 0-0
    • Mirandes B
    • -
    05.12 18:00 Colegios Diocesanos
    • 2-1
    • Real Avila
    • -
    05.12 18:00 La Granja
    • 3-1
    • Bupolsa
    • -
    05.12 18:00 La Virgen
    • 1-1
    • Bembibre
    • -
    05.12 18:00 Penaranda
    • ERT.
    • Becerril
    • -
    05.12 19:00 Arandina
    • 1-2
    • Almazan
    • 0-1
    05.12 14:30 Melilla CD
    • 0-0
    • Antequera
    • 0-0
    05.12 19:00 Huetor Tajar
    • 3-1
    • Loja
    • 2-1
    05.12 20:00 Almeria B
    • 1-4
    • Atletico de Po
    • -
    05.12 20:00 Mancha
    • 5-0
    • Huetor Vega
    • -
    05.12 19:00 Castilleja CF
    • 1-0
    • La Palma
    • 0-0
    05.12 19:00 CD Gerena
    • 0-2
    • Puente Genil
    • 0-1
    05.12 19:00 CD Utrera
    • 2-0
    • Sevilla C
    • 2-0
    05.12 19:00 Pozoblanco
    • 1-1
    • Ciudad de Luce
    • 0-1
    05.12 19:00 Xerez D.F.C.
    • 0-1
    • Antoniano
    • 0-0
    05.12 21:00 Lebrijana
    • 0-0
    • Xerez CD
    • 0-0
    05.12 17:30 Felanitx
    • 4-1
    • Portmany
    • -
    05.12 18:00 Panaderia
    • 1-0
    • Lanzarote
    • -
    05.12 19:30 Santa Ursula
    • İPT.
    • Vera
    • -
    05.12 18:15 Trujillo
    • 0-0
    • Diocesano
    • -
    05.12 18:30 CD Calamonte
    • 0-1
    • CD Coria
    • -
    05.12 19:00 Aceuchal
    • 0-1
    • Montijo
    • 0-0
    05.12 19:00 Arroyo
    • 2-0
    • Fuente de Cant
    • 2-0
    05.12 19:00 Azuaga
    • 0-2
    • Cacereno
    • 0-1
    05.12 19:00 Chinato
    • 3-0
    • Valdivia
    • 0-0
    05.12 19:00 Lobon
    • 1-1
    • UP Plasencia
    • 0-0
    05.12 20:30 Campanario
    • 3-2
    • Moralo
    • 1-1
    05.12 20:30 Jerez CF
    • 1-0
    • RCP Valverdeno
    • -
    05.12 20:30 Olivenza
    • 1-1
    • Llerenense
    • 0-1
    05.12 18:00 CD Baztan
    • 1-2
    • Cortes
    • -
    05.12 18:00 Fontellas
    • 2-1
    • Murchante
    • -
    05.12 18:30 Burlades
    • 0-3
    • Pamplona
    • -
    05.12 18:30 CD Ardoi
    • 4-0
    • Pena Azagresa
    • -
    05.12 19:00 AD San Juan
    • 0-0
    • Txantrea
    • 0-0
    05.12 19:00 Valle Egues
    • İPT.
    • CD Corellano
    • -
    05.12 18:30 Racing Rioja
    • 0-0
    • Yague
    • -
    05.12 19:00 CDFC Calzada
    • 1-3
    • Arnedo
    • 0-1
    05.12 13:30 Calamocha
    • 0-1
    • Almudevar
    • 0-1
    05.12 14:00 Belchite 97
    • 1-1
    • Zaragoza B
    • 1-1
    05.12 14:00 Cuarte
    • 2-2
    • Sarinena
    • 2-0
    05.12 17:30 Brea
    • 1-0
    • Epila
    • -
    05.12 17:45 Sabinanigo
    • 1-5
    • Barbastro
    • -
    05.12 18:00 Atletico Monzon
    • 3-1
    • Fraga
    • -
    05.12 18:00 Huesca B
    • 0-2
    • CF Illueca
    • -
    05.12 18:00 Robres
    • 2-0
    • Villanueva CF
    • -
    05.12 18:30 Binefar
    • 2-2
    • Tamarite
    • -
    05.12 18:30 Utebo FC
    • 0-2
    • Borja
    • -
    05.12 19:00 Teruel
    • 2-0
    • Valdefierro
    • 2-0
    05.12 17:30 Conquense
    • 1-0
    • Guadalajara
    • 1-0
    05.12 18:00 Albacete B
    • 2-0
    • Manzanares
    • -
    05.12 18:00 Atl. Ibanes
    • 0-2
    • Huracan de Bal
    • -
    05.12 19:00 Azuqueca
    • 1-1
    • Torrijos
    • 1-1
    05.12 19:00 Pedroneras
    • 1-0
    • Illescas
    • -
    05.12 19:00 Tarancon
    • 0-1
    • Marchamalo
    • 0-1
    05.12 14:00 Athletic Bilbao K
    • 3-3
    • Atletico Madri
    • 1-1
    05.12 14:00 Barcelona K
    • 9-0
    • Santa Teresa K
    • 8-0
    05.12 14:00 EDF Logrono K
    • 1-1
    • Huelva K
    • 0-0
    05.12 14:00 Eibar K
    • 2-4
    • La Coruna K
    • 2-1
    05.12 14:00 Real Madrid K
    • 5-2
    • Sevilla K
    • 2-0
    05.12 15:00 Madrid C. K
    • 4-1
    • Valencia K
    • 0-0
    05.12 19:30 Levante K
    • 5-1
    • Vallecano K
    • 4-1
    05.12 16:00 Kiryat Shmona
    • 0-3
    • M. Haifa
    • 0-0
    05.12 18:20 M. Petach Tikva
    • 1-0
    • Bnei Yehuda
    • 0-0
    05.12 19:45 H. Haifa
    • 0-2
    • Sakhnin
    • 0-0
    05.12 20:50 H. Tel Aviv
    • 0-0
    • Netanya
    • 0-0
    05.12 21:00 Hapoel Kafr Kanna
    • 2-1
    • Ironi Tiberias
    • 0-1
    05.12 17:00 AFC Eskilstuna
    • 1-0
    • Norrby
    • 1-0
    05.12 17:00 Akropolis
    • 1-1
    • Jonkopings
    • 0-1
    05.12 17:00 Dalkurd
    • 0-1
    • GAIS
    • 0-0
    05.12 17:00 Ljungskile
    • 0-3
    • Degerfors
    • 0-1
    05.12 17:00 Orgryte
    • 1-1
    • Umeå
    • 1-0
    05.12 17:00 Sundsvall
    • 0-1
    • Brage
    • 0-1
    05.12 17:00 Trelleborgs
    • 2-4
    • Halmstad
    • 1-4
    05.12 17:00 Västerås SK
    • 2-1
    • Östers
    • 1-1
    05.12 22:30 Basel
    • 1-0
    • Servette
    • 0-0
    05.12 20:15 Chiasso
    • ERT.
    • Schaffhausen
    • -
    05.12 20:15 Thun
    • 0-0
    • Winterthur
    • 0-0
    05.12 17:45 Servette K
    • 2-0
    • Zurich K
    • 0-0
    05.12 18:00 Luzern K
    • 1-2
    • Young Boys K
    • 1-1
    05.12 20:00 Grasshoppers K
    • 4-3
    • Basel K
    • 2-2
    05.12 17:00 Spezia
    • 1-2
    • Lazio
    • 0-2
    05.12 20:00 Juventus
    • 2-1
    • Torino
    • 0-1
    05.12 22:45 Inter
    • 3-1
    • Bologna
    • 2-0
    05.12 16:00 Cremonese
    • 2-1
    • Entella
    • 2-0
    05.12 16:00 Frosinone
    • 3-2
    • Chievo
    • 1-2
    05.12 16:00 Lecce
    • 2-2
    • Venezia
    • 1-2
    05.12 16:00 Salernitana
    • 1-0
    • Cittadella
    • 0-0
    05.12 16:00 Spal
    • 4-0
    • Pisa
    • 2-0
    05.12 17:30 Reggina
    • 2-1
    • Brescia
    • 0-0
    05.12 16:30 Renate
    • 4-0
    • Giana Erminio
    • 2-0
    05.12 17:00 Legnago Salus
    • 0-1
    • Cesena
    • 0-0
    05.12 17:00 Matelica
    • 1-3
    • Gubbio
    • 1-2
    05.12 17:00 Modena
    • 1-0
    • Fermana
    • 1-0
    05.12 17:00 Paganese
    • 0-1
    • Bari
    • 0-1
    05.12 14:30 Fiorentina K
    • 0-1
    • AC Milan K
    • 0-1
    05.12 16:30 Napoli K
    • 1-2
    • Juventus K
    • 1-0
    05.12 18:00 Chievo Verona K
    • 3-1
    • Perugia K
    • 2-1
    05.12 08:00 Kashiwa
    • 0-1
    • Nagoya
    • 0-0
    05.12 08:00 Sapporo
    • 1-3
    • C-Osaka
    • 0-1
    05.12 08:00 Shimizu
    • 2-2
    • Kawasaki
    • 2-1
    05.12 10:00 Yokohama FC
    • 1-1
    • Sagan Tosu
    • 1-0
    05.12 07:00 Blaublitz
    • 1-3
    • Imabari
    • 1-1
    05.12 07:00 Grulla Morioka
    • 2-2
    • Kumamoto
    • 0-0
    05.12 08:00 C-Osaka U23
    • 1-0
    • Fujieda MYFC
    • 0-0
    05.12 08:00 Kagoshima Utd
    • 3-2
    • Fukushima Utd
    • 1-1
    05.12 08:00 Toyama
    • 2-0
    • Kamatamare
    • 1-0
    05.12 09:00 Gifu
    • 0-2
    • Tottori
    • 0-2
    05.12 04:30 Orca Kamogawa K
    • 4-0
    • Daisho Gakuen
    • 3-0
    05.12 04:30 Setagaya Sfida FC K
    • 3-2
    • Shizuoka Sangy
    • 2-1
    05.12 05:00 Harima Albion K
    • 1-1
    • Waseda Univ. K
    • 1-0
    05.12 05:00 Saitama K
    • 1-0
    • Nittaidai K
    • 0-0
    05.12 07:30 Kunoichi K
    • 11-0
    • Diosa Izumo K
    • 4-0
    05.12 07:30 Vegalta Sendai K
    • 1-0
    • Kanagawa Unive
    • 0-0
    05.12 08:00 C-Osaka K
    • 2-1
    • FC Takatsuki S
    • 1-1
    05.12 08:00 JEF United K
    • 2-0
    • Fukuoka K
    • 0-0
    05.12 13:00 Posta Rangers
    • ERT.
    • Bandari
    • -
    05.12 15:00 Nzoia Sugar
    • 0-0
    • Kariobangi Sha
    • 0-0
    05.12 15:00 Nzoia Sugar
    • ERT.
    • Ulinzi Stars
    • -
    05.12 15:00 Tusker
    • ERT.
    • Western Stima
    • -
    05.12 03:40 Patriotas
    • 2-3
    • Millonarios
    • 1-1
    05.12 23:00 Once Caldas
    • 1-0
    • Chico
    • 1-0
    05.12 17:30 RCK
    • 0-1
    • Mazembe
    • 0-1
    05.12 17:30 Sanga Balende
    • 1-0
    • Lubumbashi Spo
    • -
    05.12 15:00 Arberia
    • 1-0
    • Drenica
    • 0-0
    05.12 15:00 Trepca 89
    • 3-0
    • Gjilani
    • 1-0
    05.12 23:00 ADR Jicaral
    • 0-0
    • Herediano
    • 0-0
    05.12 23:00 Sporting San Jose
    • 3-1
    • Santos DG
    • 1-0
    05.12 18:00 C. Rangers
    • 1-3
    • Warrenpoint
    • 0-2
    05.12 18:00 Crusaders
    • 2-0
    • Glentoran
    • 0-0
    05.12 18:00 Larne
    • 2-1
    • Glenavon
    • 0-1
    05.12 18:00 Portadown
    • 0-0
    • Ballymena
    • 0-0
    05.12 20:30 Linfield
    • 2-0
    • Cliftonville
    • 0-0
    05.12 15:00 Borec
    • 0-2
    • Shkendija
    • 0-1
    05.12 15:00 Bregalnica
    • 2-0
    • Kit Go Pehchev
    • 2-0
    05.12 15:00 Drita
    • 0-1
    • Veleshta
    • -
    05.12 15:00 FK Skopje
    • 4-0
    • KF Gostivar
    • -
    05.12 15:00 Kadino Skopje
    • 0-1
    • FK Korab
    • 0-1
    05.12 15:00 Kozuv Gevgelija
    • 3-2
    • Rosoman 83
    • -
    05.12 15:00 Osogovo
    • 2-0
    • Pobeda
    • 1-0
    05.12 15:00 Plackovica
    • 1-1
    • Sasa
    • 0-1
    05.12 15:00 Tikves
    • 4-2
    • Sloga Vinica
    • -
    05.12 15:00 Vardari Forino
    • 0-1
    • Ohrid
    • 0-1
    05.12 15:00 Vellazerimi
    • 0-2
    • Teteks
    • 0-1
    05.12 16:45 Zalaegerszeg
    • 3-0
    • Mezokovesd
    • 2-0
    05.12 19:00 DVTK
    • 1-3
    • Ferencvaros
    • 1-2
    05.12 21:30 Puskas Academy
    • 0-0
    • Kisvarda
    • 0-0
    05.12 15:00 Győr K
    • 1-4
    • DVTK K
    • 0-2
    05.12 15:30 Kelen K
    • 2-7
    • MTK Hungaria K
    • 0-5
    05.12 16:00 Haladas K
    • 0-1
    • Ferencvaros K
    • 0-1
    05.12 15:30 Ekwendeni Hammers
    • 3-0
    • TN Stars
    • -
    05.12 15:30 Karonga United
    • 1-0
    • Big Bullets
    • 1-0
    05.12 15:30 MAFCO
    • 1-1
    • Civo Utd
    • -
    05.12 15:30 Mighty Tigers
    • 0-1
    • Red Lions
    • 0-0
    05.12 15:30 Mighty Wanderers
    • 0-0
    • Silver
    • 0-0
    05.12 16:00 Mosta FC
    • 1-0
    • Tarxien
    • 1-0
    05.12 16:00 Santa Lucia
    • 0-3
    • Hibernians
    • 0-1
    05.12 20:15 Sirens
    • 1-0
    • Gzira
    • 1-0
    05.12 20:15 Zejtun Corinthians
    • 2-4
    • Sliema
    • 1-2
    05.12 16:00 Marsaxlokk
    • 3-0
    • Qormi
    • -
    05.12 20:15 Mqabba FC
    • 2-1
    • Pieta Hotspurs
    • 1-1
    05.12 15:00 Entente Boulet
    • 2-2
    • Port Louis
    • -
    05.12 17:30 La Cure Sylvester
    • 1-3
    • Pamplemousses
    • -
    05.12 01:00 Inter Playa Del Carmen
    • ERT.
    • Pioneros
    • -
    05.12 19:00 Alacranes
    • 2-1
    • Mineros de Fre
    • -
    05.12 19:00 Cimarrones de Sonora 2
    • 2-0
    • Tecos FC
    • -
    05.12 20:00 Zitacuaro
    • 2-0
    • Cuautla
    • -
    05.12 02:00 Club America K
    • 1-4
    • Monterrey K
    • 0-3
    05.12 04:00 Queretaro K
    • 0-2
    • Tigres K
    • 0-1
    05.12 21:00 El Gaish
    • 1-1
    • Al Ahly
    • 0-0
    05.12 01:00 Esteli U20
    • 3-1
    • Diriangen U20
    • 0-0
    05.12 22:00 Sporting Cristal
    • 1-1
    • Ayacucho
    • 1-0
    05.12 17:00 Jagiellonia
    • 4-3
    • Warta
    • 2-3
    05.12 19:30 Slask
    • 1-0
    • Rakow
    • 0-0
    05.12 22:00 Legia
    • 2-0
    • Lechia
    • 0-0
    05.12 14:30 GKS Jastrzebie
    • 3-2
    • Belchatow
    • 2-2
    05.12 14:40 Termalica B-B.
    • 2-0
    • LKS Lodz
    • 1-0
    05.12 17:00 Chrobry Glogow
    • 3-0
    • R. Rzeszow
    • 2-0
    05.12 14:00 Elblag
    • 1-2
    • Garbarnia
    • 0-0
    05.12 14:00 Pruszkow
    • 1-3
    • Slask 2
    • 0-0
    05.12 15:00 Blekitni Stargard
    • 1-0
    • Skra
    • 0-0
    05.12 15:00 Pogon Siedlce
    • 1-2
    • Suwalki
    • 1-1
    05.12 16:00 Polkowice
    • 1-1
    • Lublin
    • 1-0
    05.12 15:00 Biala Piska
    • 1-0
    • Legia II
    • 1-0
    05.12 15:00 Jagiellonia II
    • 2-2
    • Ursus Warszawa
    • 2-1
    05.12 14:00 Swinoujscie
    • 1-2
    • Gwardia Koszal
    • 0-0
    05.12 14:00 Biala Podlaska
    • 4-2
    • Wiazownica
    • 2-2
    05.12 13:00 Gwarek Zabrze U18
    • 2-5
    • Arka U18
    • 1-2
    05.12 14:00 Cracovia U18
    • 2-0
    • Korona U18
    • 0-0
    05.12 14:00 Lechia U18
    • 1-1
    • Zaglebie U18
    • 1-0
    05.12 14:00 Slask U18
    • 0-3
    • Gornik Z. U18
    • 0-1
    05.12 14:15 Escola Warszawa U18
    • 0-2
    • Legia U18
    • 0-0
    05.12 17:00 Pogon Szczecin U18
    • 5-1
    • Hutnik Krakow
    • 2-0
    05.12 15:00 Biedrzychowice K
    • 1-3
    • Slask K
    • 0-1
    05.12 18:30 Guimaraes
    • 1-0
    • Portimonense
    • 1-0
    05.12 18:30 Moreirense
    • 1-1
    • Gil Vicente
    • 0-0
    05.12 21:00 Famalicao
    • 2-2
    • Sporting
    • 1-2
    05.12 23:30 FC Porto
    • 4-3
    • Tondela
    • 2-2
    05.12 14:00 Feirense
    • 2-0
    • Benfica B
    • 2-0
    05.12 18:00 Oliveirense
    • 1-2
    • Arouca
    • 0-1
    05.12 20:00 Vizela
    • 1-0
    • Academico Vise
    • 0-0
    05.12 13:00 Juv. Evora
    • 0-1
    • Lusitano GC
    • -
    05.12 14:00 1º Dezembro
    • 0-0
    • Torreense
    • 0-0
    05.12 14:00 Agueda
    • 5-2
    • Valadares Gaia
    • 3-1
    05.12 14:00 Alcains
    • 1-0
    • Mortagua
    • 1-0
    05.12 14:00 Trofense
    • 3-0
    • SC Vila Real
    • 2-0
    05.12 15:00 Vilaverdense
    • 5-1
    • Aguia Vimioso
    • 2-0
    05.12 19:00 CD Rabo Peixe
    • 0-0
    • Sporting B
    • 0-0
    05.12 14:00 Academica U23
    • 2-2
    • Famalicao U23
    • 2-2
    05.12 14:00 Benfica U23
    • 3-3
    • Maritimo U23
    • 3-1
    05.12 14:00 Braga U23
    • 1-2
    • Leixoes U23
    • 0-1
    05.12 14:00 Guimaraes U23
    • 0-2
    • Rio Ave U23
    • 0-1
    05.12 19:00 Saint-Pauloise
    • 0-1
    • Marsouins
    • -
    05.12 15:30 Sepsi Sf. Gheorghe
    • 2-2
    • Botosani
    • 0-1
    05.12 22:30 FCSB
    • 3-0
    • UTA Arad
    • 0-0
    05.12 12:00 Concordia
    • 3-2
    • CSM Slatina
    • 1-2
    05.12 12:00 CSM Resita
    • 2-0
    • Ripensia Timis
    • 2-0
    05.12 12:00 F. Constanta
    • 0-2
    • Csikszereda M.
    • 0-0
    05.12 12:00 Gloria Buzau
    • 1-1
    • Aerostar
    • 0-1
    05.12 12:00 Pandurii
    • 2-3
    • U Craiova 1948
    • 0-1
    05.12 12:00 Turnu Magurele
    • 1-1
    • Comuna Recea
    • 0-0
    05.12 13:00 Unirea Slobozia
    • 0-3
    • Petrolul
    • 0-1
    05.12 14:00 Lok. Moscow
    • 3-1
    • Kazan
    • 1-1
    05.12 16:30 Sp. Moscow
    • 5-1
    • Tambov
    • 1-0
    05.12 19:00 Krasnodar
    • 5-0
    • R. Volgograd
    • 3-0
    05.12 19:00 Zenit
    • 5-1
    • Ural
    • 4-0
    05.12 13:00 Krasnodar 2
    • 7-0
    • Sp. Moscow 2
    • 4-0
    05.12 13:30 Neftekhimik
    • 2-0
    • Tomsk
    • 2-0
    05.12 14:00 Omsk
    • 1-0
    • D. Bryansk
    • 1-0
    05.12 14:00 Samara
    • 4-0
    • Yenisey
    • 3-0
    05.12 14:00 Volgar-Astrakhan
    • 2-2
    • Orenburg
    • 0-1
    05.12 14:00 Yaroslavl
    • 2-3
    • SKA Khabarovsk
    • 1-2
    05.12 15:00 Akron Togliatti
    • 0-2
    • Baltika
    • 0-1
    05.12 15:00 Alania Vladikavkaz
    • 3-1
    • Chertanovo M.
    • 1-0
    05.12 15:00 Tekstilshtik
    • 1-0
    • Nizhny Novgoro
    • 0-0
    05.12 16:00 F. Voronezh
    • 1-1
    • FK Chayka
    • 0-0
    05.12 16:00 T. Moscow
    • 0-1
    • Veles Moscow
    • 0-0
    05.12 16:00 Vojvodina
    • 1-0
    • Macva
    • 1-0
    05.12 18:00 Partizan
    • 1-0
    • Cukaricki
    • 0-0
    05.12 12:30 Hougang
    • 0-1
    • Albirex Niigat
    • 0-0
    05.12 12:30 Lion City
    • 5-2
    • Balestier Khal
    • 3-1
    05.12 12:30 Tampines
    • 1-1
    • Geylang
    • 0-1
    05.12 12:30 Tanjong Pagar
    • 2-4
    • Young Lions
    • 0-3
    05.12 16:00 Michalovce
    • 1-1
    • Zilina
    • 0-0
    05.12 16:00 Nitra
    • 1-1
    • Senica
    • 0-1
    05.12 16:00 Pohronie
    • 2-2
    • Ruzomberok
    • 1-1
    05.12 16:00 Sered
    • 2-6
    • Trnava
    • 0-4
    05.12 19:00 Slovan Bratislava
    • 2-0
    • Trencin
    • 1-0
    05.12 14:30 FC Kosice
    • 0-1
    • Poprad
    • 0-1
    05.12 14:30 Komarno
    • 0-0
    • Skalica
    • 0-0
    05.12 14:30 Puchov
    • 1-0
    • Trebisov
    • 0-0
    05.12 17:00 Domzale
    • 1-1
    • Koper
    • 1-0
    05.12 19:00 Aluminij
    • 1-2
    • Mura
    • 1-0
    05.12 15:00 Harjaleh
    • 1-2
    • Horriya
    • 0-1
    05.12 15:30 Damac
    • 4-3
    • Al Ahli SC
    • 1-3
    05.12 17:35 Al Batin
    • 1-1
    • Al-Taawon
    • 1-0
    05.12 17:45 Al-Faysaly
    • 1-1
    • Al Ain
    • 1-0
    05.12 15:35 Ohod
    • 1-5
    • Al Feiha
    • 0-0
    05.12 17:25 Al-Nahda
    • 0-0
    • Al Taee
    • 0-0
    05.12 17:25 Al-Sahel
    • 0-0
    • Al Thuqbah
    • 0-0
    05.12 17:30 Hajer
    • 2-0
    • Al Najoom
    • 2-0
    05.12 18:15 Jeddah
    • 1-0
    • Arar
    • 0-0
    05.12 23:00 Huachipato
    • 2-2
    • Colo Colo
    • 1-2
    05.12 01:15 San Felipe
    • 2-0
    • Barnechea
    • 1-0
    05.12 16:00 D. Puerto Montt
    • 5-0
    • San Luis
    • 1-0
    06.12 00:00 AC Colina
    • 0-1
    • General Velasq
    • 0-1
    05.12 16:00 Coastal Union
    • 0-0
    • Mbeya City
    • 0-0
    05.12 16:00 Tanzania Prisons
    • 0-1
    • Kagera Sugar
    • 0-0
    05.12 13:30 Gençlerbirliği
    • 2-1
    • Alanyaspor
    • 1-0
    05.12 13:30 Göztepe
    • 1-1
    • Kayserispor
    • 0-0
    05.12 16:00 Konyaspor
    • 2-0
    • Erzurum BB
    • 1-0
    05.12 16:00 Yeni Malatyaspor
    • 1-1
    • Başakşehir
    • 0-1
    05.12 19:00 Galatasaray
    • 3-0
    • Hatayspor
    • 1-0
    05.12 13:30 Giresunspor
    • 2-0
    • Eskişehirspor
    • 0-0
    05.12 16:00 Boluspor
    • 1-0
    • Altay
    • 0-0
    05.12 16:00 Menemenspor
    • 1-1
    • Bandırmaspor
    • 0-1
    05.12 19:00 Balıkesirspor
    • ERT.
    • Samsunspor
    • -
    05.12 15:00 Onduparaka FC
    • 1-1
    • Express
    • 0-1
    05.12 16:00 Kyetume
    • 1-1
    • Airtel Kitara
    • -
    05.12 16:00 UPDF
    • 3-0
    • Busoga
    • 0-0
    05.12 15:00 Lviv
    • 1-1
    • Inhulets
    • 1-1
    05.12 18:00 Shakhtar
    • 5-1
    • Minaj
    • 3-1
    05.12 20:30 Mariupol
    • 1-2
    • Dyn. Kyiv
    • 0-1
    05.12 14:00 Alliance
    • 1-0
    • Krystal
    • 0-0
    05.12 13:00 Desna U21
    • 0-0
    • Vorskla U21
    • 0-0
    05.12 13:00 Zorya U21
    • 1-2
    • Dnipro-1 U21
    • 0-1
    05.12 14:00 Kolos Kovalivka U21
    • 0-5
    • Oleksandriya U
    • 0-2
    05.12 19:00 Olimpik Donetsk U21
    • 1-3
    • Rukh Lviv U21
    • 0-0
    05.12 23:00 Progreso
    • 1-2
    • Liverpool M.
    • 0-1
    05.12 17:00 Al Wehdat
    • 1-0
    • Aqaba
    • 1-0
    05.12 19:30 Maan
    • 1-2
    • Al Ramtha
    • 0-2
    05.12 03:00 Metropolitanos
    • 2-1
    • Caracas
    • 2-1
    05.12 12:00 Ha Noi 2 K
    • 1-0
    • Ho Chi Minh Ci
    • 1-0
    05.12 14:20 Ha Noi K
    • 1-2
    • Ho Chi Minh K
    • 0-1
    05.12 01:00 Capital Football K
    • 0-4
    • Canterbury Uni
    • 0-3
    05.12 18:15 Atromitos
    • 2-2
    • Aris
    • 1-0
    05.12 20:30 Olympiakos
    • 4-1
    • Volos
    • 1-1
    05.12 14:00 Zesco Utd
    • 1-0
    • Prison Leopard
    • 1-0
    05.12 16:00 Buildcon
    • 1-0
    • Zanaco
    • 0-0
    05.12 16:00 Nkwazi
    • 1-0
    • Indeni
    • 0-0
    05.12 16:00 Young Green Eagles
    • 1-0
    • Green Buffaloe
    • 0-0
    05.12 18:00 Haringey (Eng)
    • 5-3
    • Hendon (Eng)
    • 1-0